zemní a výkopové práce

BOURÁNÍ, DEMOLICE BUDOV, OBJEKTU, STAVBY


Vážení zákazníci,

v případě, že potřebujete demontáž objektů, jako jsou různé budovy či stavby, a nebo komplexní dodání demoličních služeb, neváhejte se na nás obrátit. V rámci naši firmy Vám navrhneme vhodné řešení a zajistíme kompletní servis. Naše firma má v oboru demoličních a stavebních služeb dlouholeté zkušenosti a to i s velmi vysokými objekty.


K bourání, demolici budov, objektu, stavby využíváme nejmodernější demoliční techniku. Provádíme speciální technologické postupy, tak aby demoliční práce budov, objektů a různých staveb neomezovala nebo minimálně omezovala okolí a též samozřejmě dbáme na ochranu životního prostředí a obyvatel.


Samozřejmostí u nás je, že materiály a odpady vzniklé při demolici budov, objektů, staveb třídíme a recyklujeme pro další použití. Vše je na vzájemné dohodě.


Demolice - bourání budov, objektu, stavby provádíme v lokalitách


Demolice, bourání budov, objektu, stavby provádíme převážně ve Středních Čechách, v místech jako jsou Benešov u Prahy a v lokalitě Praha, ale i v rámci celé ČR. Pro osobní setkání nás navštivte u nás v sídle Olbramovice, které leží na trase Tábor a Praha, cca čtrnáct km od Benešova směrem na Tábor a cca šest km od města Votice směrem k hlavnímu městu Praha. V oblasti demolic budov, objektu, staveb, působíme zejména v lokalitách Olbramovice, BenešovVotice, Vlašim, Bystřice, Maršovice, Sedlčany, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Heřmaničky, Neustopov, Miličín, Jankov. Dále působíme i v lokalitě Říčany, Čerčany. Kontaktujte nás ale i z ostatních oblastí Středních Čech a hlavního města Prahy.


Poptáváte bourání - demolice budov, objektů, staveb?


Bourání, demolice budov, objektu, staveb běžně realizujeme firemním i soukromým zákazníků. Při demolicích budov, objektů a staveb máme k dispozici demoliční techniku přímo z našeho strojního parku a techniky. Díky vlastím demoličním strojům nabízíme realizaci demolic a bourání budov, objektu a stavby včetně stavebních služeb za velmi nízké ceny.


Neváhejte a obraťte se na naši firmu. Těšíme se s Vámi na spolupráci.