zemní a výkopové práce

BOURÁNÍ, DEMOLICE DOMU, RODINNÉHO DOMU, STARÉHO DOMU


Vážení zákazníci,

jsme spolehlivou firmou na bourací práce a demolice rodinného domu či jakéhokoli domu, starého domu a stavby. Provádíme demolice domů betonových, ocelových a železobetonových konstrukcí. Nabízíme demolice a bourání všech možných domů, starých domů či rodinných domů.

Pokud zvažujete demontáž či demolici domu, a nebo komplexní dodání demoličních služeb pro více staveb, neváhejte a kontaktujte nás. Navrhneme Vám správné řešení postupu a zajistíme kompletní servis v oblasti demolic. Naše firma má v oboru demoličních a stavebních služeb mnoholeté zkušenosti a to i s jakýkoli objekty.


Pro zbourání, demolici domů využíváme nejmodernější demoliční stroje a nářadí. Naše profesionální technologické postupy zajistí, aby demoliční práce domů či rodinných domů a starých domů i jiných staveb neomezovala nebo minimálně omezovala okolí staveb a samozřejmě je naší prioritou i ochrana životního prostředí a obyvatel.


Materiály a odpady vzniklé při demolici domu třídíme a recyklujeme pro další použití dle naší vzájemné dohody.


Demolice - bourání domu, rodinného domu zajišťujeme v lokalitách


Demolice, bourání domu, rodinného domu zajišťujeme zejména ve Středních Čechách, na místech jako jsou Benešov u Prahy a v lokalitě Praha, ale i v rámci celé ČR. Pro osobní setkání nás navštivte u nás v sídle Olbramovice, které leží na trase Tábor a Praha, cca čtrnáct km od Benešova směrem na Tábor a cca šest km od města Votice směrem k hlavnímu městu Praha. V oblasti demolic rodinného domu či jakéhokoli domu a stavby působíme zejména v lokalitách Olbramovice, BenešovVotice, Vlašim, Bystřice, Maršovice, Sedlčany, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Heřmaničky, Neustopov, Miličín, Jankov. Dále působíme i v lokalitě Říčany, Čerčany. Kontaktujte nás ale i z ostatních oblastí Středních Čech a hlavního města Prahy.


Poptáváte bourání - demolice domů, starých domů či rodinných domů?


Bourání, demolice domů, starých domů či rodinných domů běžně realizujeme firemním i soukromým zákazníků. Při demolicích domu či rodinného domu máme k dispozici demoliční techniku přímo z našeho strojního parku a techniky. Díky vlastím demoličním strojům nabízíme realizaci demolic a bourání domů včetně stavebních služeb za velmi nízké ceny.


Neváhejte a obraťte se na naši firmu. Těšíme se s Vámi na spolupráci.