zemní a výkopové práce

DEMOLICE STODOLY, CHATY, CHALUPY

Vážení zákazníci,

potřebujete demontáž stodoly, chaty, chalupy či jiných objektů, a nebo komplexní dodání demoličních služeb? V případě, že ano, neváhejte se obrátit na naši firmu. Navrhneme vhodný proces kompletního řešení a zajistíme celý servis. Naše firma má v oboru demoličních a stavebních služeb mnoholeté zkušenosti a to i s velmi vysokými stavbami.


Při bourání - demolici stodoly, chaty, chalupy používáme naši moderní demoliční techniku. Poskytneme speciální technologické postupy, tak aby demoliční práce stodol, chatek a chalup či různých staveb neomezovala nebo minimálně omezovala okolí a též samozřejmě dbáme na ochranu životního prostředí a obyvatel.


Při demolicích je u nás samozřejmostí, že materiály a odpady vzniklé při demolici stodoly, chaty, chalupy či jakékoli stavby třídíme a recyklujeme pro další použití.


Demolice - bourání stodoly, chaty, chalupy provádíme v lokalitách


Demolice, bourání stodoly, chaty, chalupy provádíme převážně ve Středních Čechách, v místech jako jsou Benešov u Prahy a v lokalitě Praha, ale i v rámci celé ČR. Pro osobní setkání nás navštivte u nás v sídle Olbramovice, které leží na trase Tábor a Praha, cca čtrnáct km od Benešova směrem na Tábor a cca šest km od města Votice směrem k hlavnímu městu Praha. V oblasti demolic stodoly, chaty, chalupy působíme zejména v lokalitách Olbramovice, BenešovVotice, Vlašim, Bystřice, Maršovice, Sedlčany, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Heřmaničky, Neustopov, Miličín, Jankov. Dále působíme i v lokalitě Říčany, Čerčany. Kontaktujte nás ale i z ostatních oblastí Středních Čech a hlavního města Prahy.


Poptáváte bourání - demolice stodoly, chaty, chalupy?


Bourání, demolice stodoly, chaty, chalupy běžně realizujeme firemním i soukromým zákazníků. Při demolicích stodol, chatek a chalup máme k dispozici demoliční techniku přímo z našeho strojního parku a techniky. Díky vlastím demoličním strojům nabízíme realizaci demolic a bourání stodoly, chaty, chalupy a jakékoli stavby včetně stavebních služeb za velmi příjemné ceny.


Těšíme se na spolupráci.