zemní a výkopové práce

DEMOLICE MOSTŮ - BOURÁNÍ MOSTU


Vážení zákazníci,

demolice či bourání mostů provádíme naší firmou demoličními stroji. Při demolicích mostů využíváme naše stavební stroje s hydraulickými kladivy a hydraulickými nůžkami. V některých případech u demolice mostu využíváme i naší jeřábovou techniku.


K demolici - bourání mostních konstrukcí využíváme nejmodernější demoliční techniku se speciálními technologickými postupy, tak aby demoliční práce kvůli mostu neomezovala nebo minimálně omezovala frekventovaná místa a okolí dopravního provozu a též samozřejmě dbáme na ochranu životního prostředí a obyvatel.


Postup procesů demolice mostu s Vámi samozřejmě zkonzultujeme a provedeme ji dle vzájemné dohody. Při konzultaci Vám poskytneme naše dlouholeté zkušenosti a různé možnosti řešení, a tak budete obeznámeni s několika možnými postupy v oblasti demolic mostů.


Samozřejmostí u naši firmy je, že materiály a odpady vzniklé při demolici mostu třídíme a recyklujeme pro další použití.


Demolice, bourání mostu


  • Demolice železného mostu
  • Demolice železobetonového mostu
  • Demolice mostu ze smíšených materiálů
Demolice - bourání mostu provádíme v lokalitách


Demolice, bourání mostu - železného mostu, železobetonového mostu či mostu ze smíšených materiálů provádíme převážně ve Středních Čechách, v místech jako jsou Benešov u Prahy a v lokalitě Praha, ale i v rámci celé ČR. Pro osobní setkání nás navštivte u nás v sídle Olbramovice, které leží na trase Tábor a Praha, cca čtrnáct km od Benešova směrem na Tábor a cca šest km od města Votice směrem k hlavnímu městu Praha. V oblasti demolic mostů působíme zejména v lokalitách Olbramovice, BenešovVotice, Vlašim, Bystřice, Maršovice, Sedlčany, Vrchotovy Janovice, Kosova Hora, Heřmaničky, Neustopov, Miličín, Jankov. Dále působíme i v lokalitě Říčany, Čerčany. Kontaktujte nás ale i z ostatních oblastí Středních Čech a hlavního města Prahy.


Poptáváte bourání - demolice mostů?


Bourání, demolice mostu - železného mostu, železobetonového mostu běžně realizujeme firemním i soukromým zákazníků. Při demolicích mostů máme k dispozici demoliční techniku přímo z našeho strojního parku a techniky. Díky vlastím demoličním strojům nabízíme realizaci demolic a bourání mostů včetně stavebních služeb za bezkonkurenční ceny.


Těšíme se na spolupráci a věříme, že s naší firmou Libor Pospíšil budete velmi spokojeni.